هزینه ایمپلنت icx

ایمپلنت icx از برندهای خوب ساخت کشور آلمان میباشد. هزینه ی ایمپلنت icx آلمانی در رده میانی است در مقایسه با ایمپلنت آمریکایی و سوئیسی در مقابل ایمپلنت کره ای و ایرانی . این برند ایمپلنت آلمانی به لحاظ کیفیت دارای رتبه خوبی میباشد و جز متوسط های رو به بالا محسوب میگردد.
کشور آلمان چهارمین کشور برتر در زمینه ساخت ایمپلنت میباشد. برند icx در ایران مورد استقبال قرار گرفته زیرا هم قیمت مناسبی دارد و هم اینکه از نظر ماندگاری دارای طول عمر با میانگین حداقل ۵ سال میباشد. البته لازمه ی ماندگاری بالا رعایت چند نکته میباشد که از طریق لینک زیر میتوانید این موارد را مطالعه بفرمایید.

هزینه ایمپلنت icx

محاسبه هزینه کامل جراحی ایمپلنت

توجه داشته باشید که قیمت گفته شده فقط هزینه ی ایمپلنت کامل میباشد و ممکن است بیمار در کنار کاشت ایمپلنت نیاز به سینوس لیفت و یا پیوند استخوان هم داشته باشد که هزینه های جداگانه ای را در بر میگیرد. ولی اصلا جای نگرانی نمیباشد زیرا با شرایط پرداخت ویژه در مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر حسینیان میتوانید هزینه را به صورت اقساط پرداخت نمایید. برای اطلاع از هزینه ی دقیق ایمپلنت کافیست با مشاوره ایمپلنت رایگان از طریق واتس اپ با ما در ارتباط باشید تا طرح درمان رایگان از ما دریافت کنید .

مشاوره رایگان ایمپلنت

سینوس لیفت

میلیون10-12
  • OPEN

ایمپلنت ICX

میلیون۱۲
  • ساخت آلمان

سینوس لیفت

میلیون4
  • CLOSE

ماندگاری و کیفیت ایمپلنت icx

یکی از عوارض ایمپلنت دندان لق شدن آن میباشد که باعث آزار بیمار میگردد و نیازمند درمان های مجدد است. ایمپلنت آلمانی icx از نظر عوارض و شل شدن تقریبا میتوان گفت هیچ موردی از این برند مشاهده نشده که دچار شل شدگی بعد از کاشت گردد. این ایمپلنت آلمانی ماندگاری بالایی دارد و تا ۵ سال دارای ضمانت میباشد. در صورتی که بیمار از دخانیات استفاده نکند و بهداشت دهان و دندان را جدی بگیرد میتواند تا سالها بدون هیچ نگرانی از این ایمپلنت استفاده کند.

ایمپلنت icx با روکش زیرکونیا

این روکش از عنصر زیرکونیوم ساخته شده و ماندگاری بیشتری به نسبت روکش pfm دارد. این روکش گرما و سرما را تا حد بسیار کمی انتقال میدهد و هم چنین شفافیت بالایی دارد که باعث گردیده شباهت زیادی به دندان طبیعی داشته باشد. روکش زیرکونیا به نسبت pfm مقاومت بالاتری در برابر سرما و گرما دارد.

ایمپلنت icx با روکش pfm

روکش pfm ترکیبی از فلز و چینی میباشد. به این صورت که پایه نگهدارنده از جنس فلز است که باعث استحکام دندان میشود و روکش قابل رویت از جنس چینی است. استحکام روکش پی اف ام تقریبا بالاست، هم چنین هزینه روکش pfm به نسبت زیرکونیا پایینتر میباشد. این روکش مستحکم برای افرادی که عادت به دندان قروچه دارند توصیه میگردد. از معایب روکش پی اف ام میتوان به لب پر شدن آن اشاره کرد که البته اگر محدود باشد امکان ترمیم با کمک کامپوزیت وجود دارد.

انتخاب روکش ایمپلنت icx

توجه داشته باشید که روکش زیرکونیا دارای هزینه ی بالاتری به نسبت روکش پی اف ام میباشد.

محاسبه هزینه ایمپلنت دندان

انجام ایمپلنت به همراه سینوس لیفت

در برخی موارد در فک بالا میزان استخوان فک کافی نمیباشد و نیاز هست تا سینوس به بالا لیفت داده شود و در زیر آن از پودر استخوان استفاده گردد. پودر استخوان تزریق شده با گذر زمان استحکام میابد و تبدیل به استخوان میشواد و حالا میتوان کاشت ایمپلنت را انجام داد.

انجام ایمپلنت به همراه پیوند استخوان

 در برخی موارد استخوان استحکام کافی برای نگهداشتن ایمپلنت را دارا نیست و نیاز است تا پیوند استخوان انجام گیرد. برای اطلاع از نحوه انجام پیوند استخوان روی این لینک کلیک کنید.

مشاوره رایگان ایمپلنت

برای مشاوره رایگان کلیک کنید .

ایمپلنت دندان
با شرایط ویژه

سوالات یا نظر خود را کامنت کنید …

ارسال دیدگاه