ایمپلنت دندان های عقبی

همانطور که در تصویر مشاهده میفرمایید بیمار عزیزمان ۵ دندان از قسمت عقبی فک خود را از دست داده است . که برای جایگزینی این سه دندان از ۵ واحد ایمپلنت استفاده کرده ایم . ایمپلنت های دندانی کاملا شبیه به دندان طبیعی میباشند و کارایی بالایی برای بیمار دارد. بی دندانی در قسمت عقبی فک عوارض ناخوشایندی برای بیمار دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

ایمپلنت دندان های عقبی

وقتی فردی دندان های جلویی خود را از دست میدهد تمام تلاش خود را میکند که سریعا آنها را جایگزین کند. اما وقتی صحبت از نبودن دندان های عقبی (خلفی ) میشود، ظاهرا اهمیت این موضوع کاهش میابد. بهتر است بدانید از دست دادن دندان های قسمت عقبی فک میتواند عوارض ناخوشایندی به همراه داشته باشد.
عوارض از دست دادن دندان های خلفی:

  • ناتوانی در جویدن غذا(وظیفه جویدن غذا بیشتر بر عهده دندان های عقبی میباشد و نبود این دندان ها باعث خوب جویده نشدن غذا و احتمالا سوءهاضمه میگردد.)
  • استفاده بیشتر از دندان های باقیمانده (هنگامی که بجای دندان های عقبی مجبور باشیم از دندان های جلویی استفاده کنیم، ریسک خراب شدن دندان های سالم بیشتر خواهد شد .)
  • گود شدن صورت در طرف بی دندان (نبود دندان باعث تحلیل استخوان فک میگردد و تحلیل استخوان فک نیز باعث گود شدن صورت و ایجاد حالت پیری روی صورت میگردد.)

انواع ایمپلنت برای جایگزینی دندان های عقبی:

برای جایگزینی دندان ها میتوان از راه های مختلف استفاده کرد:

  • ایمپلنت یک دندان
  • مینی ایمپلنت
  • استفاده از دندان مصنوعی
بهترین برند ایمپلنت برای کاشت دندان در قسمت عقبی فک کدام است؟2022-05-08T15:46:55+04:30

با توجه به اینکه بیشتر فشار فک بر دندان های عقبی (خلفی) میباشد، نیاز است تا از ایمپلنتی استفاده کرد که استحکام و ماندگاری بالایی برخوردار باشد. ایمپلنت های خوب بسیاری وجود دارد که برای این منظور پیشنهاد میگردد. از جمله ایمپلنت دندان سوئیسی اشترومن، ایمپلنت آمریکایی زیمر و …

در لینک زیر برند های برتر ایمپلنت های دندانی را بشناسید:

«بهترین برند ایمپلنت دندان»

آیا میتوان برای ایمپلنت دندان به صورت اقساط پرداخت کرد؟2022-05-05T11:11:13+04:30

بله در مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر حسینیان میتوانید هزینه ایمپلنت را به صورت اقساط پرداخت کنید.

من سالها پیش دندان های عقبی ام را از دست داده ام، استخوان فکم کمی تحلیل رفته ، آیا میتوانم ایمپلنت دندان انجام دهم ؟2022-05-05T11:08:32+04:30

در صورت تحلیل استخوان میتوان با استفاده از پیوند استخوان و یا با کمک پودر استخوان و یا حتی لیفت سینوس در فک بالا، قسمتی که تحلیل رفته را بازسازی کرد و ایمپلنت دندان انجام داد.

آیا میتوان بلافاصله بعد از کشیدن دندان در قسمت عقبی فک، ایمپلنت انجام دهیم؟2022-05-05T11:05:22+04:30

بله ، البته نیاز هست تا ابتدا جراح فک شما را معاینه کند که در صورت سلامت لثه و نبود عفونت میتوان بلافاصله پس از کشیدن دندان ایمپلنت فوری و در یک جلسه انجام داد .

هزینه یک واحد ایمپلنت دندان در قسمت عقبی فک چقدر میشود؟2022-05-05T11:16:09+04:30

هزینه ایمپلنت بستگی به برند ایمپلنت انتخابی بیمار دارد . ما جدولی از بهترین برندهای ایمپلنت دندانی را در صفحه « هزینه ایمپلنت دندان » در اختیار شما قرار داده ایم .

بهترین روش برای جایگزین کردن دندان های عقبی چیست؟2022-05-05T10:56:48+04:30

روش های مختلفی برای جایگزین دندان های عقبی میتوان استفاده کرد، که بنا به شرایط بیمار انتخاب میگردد

  • کاشت ایمپلنت
  • روش بریج
  • استفاده از دندان‌های مصنوعی
  • نوع بریج رزینی
بهترین راه برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته عقبی چیست

بهترین راه برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته عقبی چیست

درخواست مشاوره رایگان ایمپلنت

از وبسایت ما راضی بودید؟

ارسال دیدگاه

Go to Top