هزینه ایمپلنت icx

ایمپلنت مگاژن از برندهای خوب ساخت کشور کره می‌باشد. قیمت ایمپلنت کره ای مگاژن در میان برندهای ایمپلنت اروپایی و آمریکایی قیمت پایینتری دارد. این برند ایمپلنت به لحاظ کیفیت دارای رتبه خوبی میباشد و جز برترین برندهای کره ای محسوب میگردد.
کشور کره جنوبی از باتجربه ترین کشورهای آسیایی در زمینه ساخت ایمپلنت می‌باشد. برند مگاژن در ایران مورد استقبال قرار گرفته به دلیل ماندگاری و ضمانت طولانی مدتی که دارد و هم به لحاظ قیمت مناسبتری که به نسبت برندهای آمریکایی و اروپایی داراست. البته لازمه ی ماندگاری بالا رعایت چند نکته می‌باشد که از طریق لینک زیر میتوانید این موارد را مطالعه بفرمایید.

یکی از برتری های ایمپلنت مگاژن امکان زودتر جوش خوردن به استخوان فک می‌باشد. به دلیل جنس متریالی که استفاده می‌گردد سرعت جوش خوردن استخوان به آن بیشتر می‌باشد. به لحاظ موارد گفته شده و مرغوبیت بالای این برند کره ای،‌ در بیماران دیابتی، سیگاری و سایر مراجعینی که بیماری زمینه‌ای دارند پیشنهاد میشود تا از میان برند های آسیایی با قیمت مناسب به سراغ این برند بروند.

محاسبه هزینه کامل جراحی ایمپلنت کره ای مگاژن

توجه داشته باشید که قیمت گفته شده فقط هزینه ی ایمپلنت کامل می‌باشد و ممکن است بیمار در کنار کاشت ایمپلنت نیاز به سینوس لیفت و یا پیوند استخوان هم داشته باشد که هزینه های جداگانه ای را در بر میگیرد. ولی اصلا جای نگرانی نمی‌باشد زیرا با شرایط پرداخت ویژه در مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر حسینیان می‌توانید هزینه را به صورت اقساط پرداخت نمایید. برای اطلاع از هزینه‌ی دقیق ایمپلنت کافیست با مشاوره ایمپلنت رایگان از طریق واتس اپ با ما در ارتباط باشید تا طرح درمان رایگان از ما دریافت کنید .

ناگفته نماند که گاها برخی مراکز درمانی، ایمپلنت را با هزینه کمتری انجام می‌دهند، توجه داشته باشید که تخصص و تجربه پزشک ممکن است هزینه ایمپلنت را کمی افزایش دهد اما در صورتی که عملیات کاشت ایمپلنت دندان توسط یک دندانپزشک غیرمتخصص و مبتدی انجام شود به نتیجه مطلوب و دلخواه نخواهید رسید. بنابراین قبل از انتخاب بهترین برند ایمپلنت به دنبال بهترین متخصص ایمپلنت دندان باشید.

قیمت ایمپلنت مگاژن
مشاوره رایگان ایمپلنت

توجه! هزینه ایمپلنت با روکش زیرکونیا می‌باشد، روکش pfm هزینه کمتری دارد !

سینوس لیفت

تومان10-12میلیون
  • OPEN

ایمپلنت مگاژن

تومان۹میلیون
  • ساخت کره جنوبی

سینوس لیفت

تومان4میلیون
  • CLOSE

طول عمر و ماندگاری ایمپلنت مگاژن

ماندگاری ایمپلنت مگاژن دارای ضمانت می‌باشد و میتوان پیش بینی کرد که احتمال رخ دادن عوارض احتمالی بعد از ایمپلنت دندان به چه میزان می‌باشد. یکی از عوارض ایمپلنت که در واقع نشانه شکست ایمپلنت نیز می‌باشد، شل شدن پایه های ایمپلنت در استخوان فک است. که البته جای نگرانی نیست، زیرا با استفاده از این برند کره ای ریسک ایمپلنت بسیار کاهش میابد. و این بدین خاطر است که آلیاژ استفاده شده در ساخت این ایمپلنت باعث گردیده تا در زمان کمتری به استخوان جوش بخورد.

برای اطلاع از «هزینه ایمپلنت های کره ای » و « هزینه ایمپلنت آلمانی icx» کلیک کنید.

ایمپلنت مگاژن با روکش زیرکونیا

برخی از مراجعین از ما می پرسند که دلیل اختلاف قیمت برند خاصی از ایمپلنت در مرکز شما با سایر مراکز ایمپلنت چیست!

بیایید کمی فاکتورهای تعیین کننده قیمت ایمپلنت را بررسی کنیم؛

  • تخصص و تجربه جراح
  • روکش ایمپلنت

هر یک از گزینه های گفته شده اهمیت بسزایی در نتیجه ی تمام شده دارد. تخصص و تجربه جراح در موفقیت آمیز بودن جراحی، بالاترین اولویت را داراست. همانطور که در صفحه عوارض ایمپلنت می‌خوانید،‌ مجرب نبودن جراح، بخصوص در درمان بیماران خاص می‌تواند به میزان بالایی باعث شکست ایمپلنت گردد.

مورد دوم به تفصیل در مقاله ی « تفاوت روکش زیرکونیا و pfm » گفته شده است. روکش زیرکونیا به لحاظ کیفیت و ماندگاری از روکش pfm مرغوب تر میباشد و البته قیمت بالاتری هم داراست. پس با توجه به اینکه ما در ایمپلنت های بیماران از بهترین روکش یعنی روکش زیرکونیا استفاده می‌کنیم طبیعی ست که قیمت کمی بالاتر باشد. البته به این مطلب توجه داشته باشید که قیمت ایمپلنت ها از سایر مراکز پایین‌تر در نظر گرفته شده است.

نتیجتاً هزینه تمام شده هر برند، برای مثال برند ایمپلنت sic با در نظر گرفتن تخصص و تجربه جراح و روکش زیرکونیا در نظر گرفته میشود.

مراقب تبلیغات و قیمت های دروغین باشید.

تفاوت روکش زیرکونیا و روکش pfm : این روکش از عنصر زیرکونیوم ساخته شده و ماندگاری بیشتری به نسبت روکش pfm دارد. این روکش گرما و سرما را تا حد بسیار کمی انتقال میدهد و هم چنین شفافیت بالایی دارد که باعث گردیده شباهت زیادی به دندان طبیعی داشته باشد. روکش زیرکونیا به نسبت pfm مقاومت بالاتری در برابر سرما و گرما دارد.

هزینه ایمپلنت مگاژن

ایمپلنت مگاژن با روکش pfm

روکش pfm ترکیبی از فلز و چینی میباشد. به این صورت که پایه نگهدارنده از جنس فلز است که باعث استحکام دندان میشود و روکش قابل رویت از جنس چینی است. استحکام روکش پی اف ام تقریبا بالاست، هم چنین هزینه روکش pfm به نسبت زیرکونیا پایین‌تر میباشد. این روکش مستحکم برای افرادی که عادت به دندان قروچه دارند توصیه می‌گردد. از معایب روکش پی‌اف‌ام می‌توان به لب پر شدن آن اشاره کرد که البته اگر محدود باشد امکان ترمیم با کمک کامپوزیت وجود دارد.

انجام ایمپلنت به همراه سینوس لیفت

در برخی موارد در فک بالا میزان استخوان فک کافی نمی‌باشد و نیاز هست تا سینوس به بالا لیفت داده شود و در زیر آن از پودر استخوان استفاده گردد. پودر استخوان تزریق شده با گذر زمان استحکام میابد و تبدیل به استخوان میشواد و حالا میتوان کاشت ایمپلنت را انجام داد.

انجام ایمپلنت به همراه پیوند استخوان

در برخی موارد استخوان استحکام کافی برای نگهداشتن ایمپلنت را دارا نیست و نیاز است تا پیوند استخوان انجام گیرد. برای اطلاع از نحوه انجام پیوند استخوان روی این لینک کلیک کنید.

مشاوره رایگان ایمپلنت

برای مشاوره رایگان کلیک کنید .

ایمپلنت دندان
با شرایط ویژه

سوالات یا نظر خود را کامنت کنید …

ارسال دیدگاه