قیمت ایمپلنت کره ای

ایمپلنت‌های کره‌ای از ایمپلنت‌های سطح متوسط به لحاظ هزینه‌ای می‌باشد که البته کیفیت قابل قبولی دارند و حداقل تا ۵ سال ضمانت استفاده دارند که باعث می‌گردد بدون نگرانی، مانند دندان طبیعی‌تان از آنها استفاده کنید. ناگفته نماند که برای بهره‌مندی از ماندگاری بالای ایمپلنت‌ها نیاز است تا به خوبی از آنها نگهداری کنید. درست مانند دندان طبیعی باید از ایمپلنت‌ها هم نگهداری کرد تا پایه‌هایشان شل نشود و ایمپلنت‌تان دچار شکست نگردد.

از برندهای خوب ساخت کشور کره می‌توان از برند اُستم، مگاژن و دایو نام برد. برندهای کره‌ای گفته شده در ایران به راحتی در دسترس می‌باشد. میانگین قیمت ایمپلنت‌های کره‌ای در سال ۱۴۰۱ در مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر حسینیان در حدود ۷ میلیون تومان می‌باشد. توجه داشته باشید که تعرفه‌های ایملپنت مرکز ایمپلنت دکتر حسینیان هنوز هم به قیمت سال ۱۴۰۰ می‌باشد. با وجود افزایش قیمت‌ها مرکز ما برای حمایت بیشتر از زیباجویان عزیز تصمیم گرفته که تا جای ممکن افزایش قیمتی بر ایمپلنت‌‌ها اعمال نکند.

در میان برندهای ایمپلنت سوئیسی و آمریکایی قیمت ایمپلنت‌های کره‌ای به نسبت پایینتر است. در اینجا مقایسه‌ی ۳ برند برتر کره‌ای (ایمپلنت اُستم، دایو و مگاژن) را برای شما انجام می‌دهیم تا با خیال آسوده بتوانید انتخاب خود را انجام دهید.

ایمپلنت کره ای در ایران بسیار مورد استقبال پزشکان قرار گرفته اند. دلیل استقبال گسترده از ایمپلنت های کره ای کیفیت خوب این نوع ایمپلنت  می‌باشد. آمار بالای موفقیت و رضایت بیماران پس از استفاده از ایمپلنت‌های کره ای از عوامل مهم در استفاده از این نوع ایمپلنت ها می باشد. همچنین قیمت ایمپلنت کره ای در سال ۱۴۰۱ بسیار مناسبتر از سایر ایمپلنت‌هاست و به همین دلیل بیماران زیادی از این نوع ایمپلنت استفاده می کنند.

فاکتورهای اصلی که بر تعیین قیمت ایمپلنت کره‌ای تاثیر دارند : 

 • برند ایمپلنت کره ای
 • تعداد ایمپلنت دندان کره ای
 • نوع روکش ایمپلنت
 • هزینه جراحی

پیشنهاد میکنیم تا آخر این مقاله را مطالعه نمایید. (زمان مورد نیاز برای مطالعه کامل ۵ دقیقه)

آیا ایمپلنت کره ای برای افراد سیگاری مناسب است؟2022-08-02T09:29:36+04:30

برخی از ایمپلنت کره ای مانند برند مگاژن. در آلیاژ سازنده این ایمپلنت از کلسیم فسفات استفاده گردیده . وجود کلسیم فسفات میزان چسبندگی به استخوان را در فیکسچر ایمپلنت بالا میبرد که باعث نتیجه بخشی بالاتری میگردد. در افراد سیگاری به دلیل خونرسانی ضعیفتر به بافت ها بایستی جوش خوردن استخوان به پایه ایمپلنت زودتر صورت پذیرد وگرنه احتمال شکست ایمپلنت وجود دارد.

آیا امکانش هست که هزینه ایمپلنت کره ای به صورت اقساط پرداخت شود؟2022-08-02T09:22:48+04:30

بله شما در مرکز ایمپلنت دکتر حسینیان این امکان را دارید که هزینه را به صورت اقساطی پرداخت کنید.

کدام برند کره ای بهتر است ؟2022-08-02T09:18:44+04:30

برند های ایمپلنت کره ای به لحاظ هزینه مناسب و البته کیفیت خوب مورد استقبال مردم قرار گرفته است. در میان برند های ایمپلنت کره ای، برند اوستم، مگاژن و دایو برند های خوب و قابل قبولی هستند.

از چه برند کره ای در مرکز ایمپلنت دکتر حسینیان استفاده میکنید؟2022-08-02T09:12:40+04:30

تمامی برند‌های کره‌ای، سوئیسی و آمریکایی موجود در بازار در مرکز دکتر حسینیان اجرا می‌شه، برای دریافت قیمت‌ها می‌تونید با ما تماس بگیرید یا از صفحه قیمت‌ها بازدید کنید.

هزینه ایمپلنت ایرانی چه قدر است؟2022-03-02T23:36:02+03:30

اگر بدنبال ایمپلنت های دندانی ارزان قیمت هستید، باید به ایمپلنت های چینی و ایرانی اشاره کرد. حدود هزینه ایمپلنت های ایرانی به ازای هر واحد ایمپلنت بین ۲ تا ۳ میلیون میباشد. این هزینه مربوط به سال ۱۴۰۰ میباشد.

آیا استفاده از ایمپلنت ایرانی مناسب است؟2022-04-13T20:56:58+04:30

 ایمپلنت ایرانی در مقایسه با سایر ایمپلنت های خارجی زیبایی ظاهری کمتری دارد و تا حدودی مصنوعی بودن آن به چشم می آید، این نوع ایمپلنت برای اشخاصی که نسبت به زیبایی ظاهری خود و دندان هایشان وسواس زیاد نشان میدهند، مناسب نمی باشد.

به صورت کلی بر اساس نظر پزشکان، استفاده از انواع ایمپلنت ایرانی تنها در زمانی به اشخاص توصیه می شود که قادر به پرداخت هزینه مربوط به ایمپلنت های خارجی و با کیفیت تر نیستند.

اما اگر اشخاص از عهده پرداخت هزینه مورد نیاز بر آیند، استفاده از ایمپلنت های باکیفیت تر نظیر ایمپلنت های آمریکایی و سوئیسی برای آنها توصیه می شود زیرا در این صورت می توانند مدت زمان بسیار زیادی حتی تا پایان عمر از دندان های ایمپلنت شده خود استفاده کنند و نیازی به جراحی مجدد دندان ها نخواهند داشت.

مشاوره رایگان ایمپلنت

ایمپلنت سوئدی بهتر است یا ایمپلنت کره ای؟2022-04-13T20:57:31+04:30

برای پاسخ به این سوال باید شرایط بیمار را در نظر داشت. ایمپلنت های سوئدی و یا بهتر است بگوییم ایمپلنت های اروپایی هزینه ی بیشتری به نسبت ایمپلنت های آسیایی دارا هستند. کیفیت ایمپلنت های سوئدی نظیر ایمپلنت نابل بایوکر و ایمپلنت آسترا از ایمپلنت های کره ای بالاتر است.

با شرایط ویژه پرداخت در مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر حسینیان نگران هزینه ایمپلنت خود نباشید و با خیال راحت از بهترین ایمپلنت های روز دنیا استفاده کنید.

مشاوره رایگان ایمپلنت

چگونه باید از ایمپلنت ها مراقبت کنیم؟
قیمت ایمپلنت کره ای

محاسبه هزینه کامل جراحی ایمپلنت کره‌ای

توجه داشته باشید که قیمت گفته شده فقط هزینه ی ایمپلنت کامل می‌باشد و ممکن است بیمار در کنار کاشت ایمپلنت نیاز به سینوس لیفت و یا پیوند استخوان هم داشته باشد که هزینه های جداگانه ای را در بر میگیرد. ولی اصلا جای نگرانی نمی‌باشد زیرا با شرایط پرداخت ویژه در مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر حسینیان می‌توانید هزینه را به صورت اقساط پرداخت نمایید. برای اطلاع از هزینه‌ی دقیق ایمپلنت کافیست با مشاوره ایمپلنت رایگان از طریق واتس اپ با ما در ارتباط باشید تا طرح درمان رایگان از ما دریافت کنید .

ناگفته نماند که گاها برخی مراکز درمانی، ایمپلنت را با هزینه کمتری انجام می‌دهند، توجه داشته باشید که تخصص و تجربه پزشک ممکن است هزینه ایمپلنت را کمی افزایش دهد اما در صورتی که عملیات کاشت ایمپلنت دندان توسط یک دندانپزشک غیرمتخصص و مبتدی انجام شود به نتیجه مطلوب و دلخواه نخواهید رسید. بنابراین قبل از انتخاب بهترین برند ایمپلنت به دنبال بهترین متخصص ایمپلنت دندان باشید.

مشاوره رایگان ایمپلنت

سینوس لیفت

میلیون10-12
 • OPEN

سینوس لیفت

میلیون4
 • CLOSE

توجه! هزینه ایمپلنت با روکش زیرکونیا می‌باشد، روکش pfm هزینه کمتری دارد !

طول عمر و ماندگاری ایمپلنت کره‌ای

ماندگاری ایمپلنت کره‌ای  دارای ضمانت می‌باشد و می‌توان پیش بینی کرد که احتمال رخ دادن عوارض احتمالی بعد از ایمپلنت دندان به چه میزان می‌باشد.

یکی از دلایل شکست ایمپلنت تکان خوردن و شل شدن پایه ایمپلنت می‌باشد. جوش خوردن استخوان فک به پایه ایمپلنت مقداری بستگی به جنس و کیفیت پایه ایمپلنت دارد. در ایمپلنت های سوئیسی و ایمپلنت های آمریکایی این میزان از اثربخشی در جوش خوردن بسیار بیشتر است و به افرادی که دارای مشکلاتی نظیر دیابت و یا استعمال سیگار می باشند پیشنهاد میگردد از برندهای سوئیسی و آمریکایی استفاده گردد.

در افرادی که مشکل خاصی ندارند استفاده از ایمپلنت های کره ای مانعی ندارد و می توان به راحتی بعد از کاشت با رعایت اصول مراقبتی تا سالها ایمپلنت ها را در دهان‌تان نگه داشت.

مقایسه قیمت ایمپلنت دندان

برخی از مراجعین از ما می پرسند که دلیل اختلاف قیمت برند خاصی از ایمپلنت در مرکز شما با سایر مراکز ایمپلنت چیست!

بیایید کمی فاکتورهای تعیین کننده قیمت ایمپلنت را بررسی کنیم؛

 • تخصص و تجربه جراح
 • روکش ایمپلنت

هر یک از گزینه های گفته شده اهمیت بسزایی در نتیجه ی تمام شده دارد. تخصص و تجربه جراح در موفقیت آمیز بودن جراحی، بالاترین اولویت را داراست. همانطور که در صفحه عوارض ایمپلنت می‌خوانید،‌ مجرب نبودن جراح، بخصوص در درمان بیماران خاص می‌تواند به میزان بالایی باعث شکست ایمپلنت گردد.

مورد دوم به تفصیل در مقاله ی « تفاوت روکش زیرکونیا و pfm » گفته شده است. روکش زیرکونیا به لحاظ کیفیت و ماندگاری از روکش pfm مرغوب تر میباشد و البته قیمت بالاتری هم داراست. پس با توجه به اینکه ما در ایمپلنت های بیماران از بهترین روکش یعنی روکش زیرکونیا استفاده می‌کنیم طبیعی ست که قیمت کمی بالاتر باشد. البته به این مطلب توجه داشته باشید که قیمت ایمپلنت ها از سایر مراکز پایین‌تر در نظر گرفته شده است.

نتیجتاً هزینه تمام شده هر برند، برای مثال برند ایمپلنت sic با در نظر گرفتن تخصص و تجربه جراح و روکش زیرکونیا در نظر گرفته میشود.

مراقب تبلیغات و قیمت های دروغین باشید.

تفاوت روکش زیرکونیا و روکش pfm :

این روکش از عنصر زیرکونیوم ساخته شده و ماندگاری بیشتری به نسبت روکش pfm دارد. این روکش گرما و سرما را تا حد بسیار کمی انتقال میدهد و هم چنین شفافیت بالایی دارد که باعث گردیده شباهت زیادی به دندان طبیعی داشته باشد. روکش زیرکونیا به نسبت pfm مقاومت بالاتری در برابر سرما و گرما دارد.

کدام برند ایمپلنت بهتر است؟

هزینه ایمپلنت کره ای اُستِم (osstem)

قیمت ایمپلنت کره ای استم

از دیگر ایمپلنت های محبوب کره ای اوستم می باشد. این شرکت را می توان به عنوان اولین شرکت تولید ایمپلنت کره ای معرفی کرد. همانطور که میدانید با محبوب شدن ایمپلنت افراد بسیاری که از بی دندانی رنج می برند تصمیم به انجام ایمپلنت دندان را گرفته اند اما با توجه به وضعیت اقتصادی کشور ما شاید یکی از پیشنهاد ها استفاده از برند های کره ای ایمپلنت باشد. ایمپلنت های کره ای دارای برند های متفاوتی می باشد که همه آنها دارای کیفیت یکسان نمی باشد به همین علت به شما پیشنهاد می شود تا اگر قصد استفاده از ایمپلنت کره ای را دارید از بهترین برند های ایمپلنت کره ای استفاده کنید.

ایمپلنت اوستم یکی از با کیفیت ترین ایمپلنت های کره ای می باشد و دارای مجوز های  FDA و CE می باشد.

ایمپلنت اُستم (OSSTEM)

میلیون14
 • ساخت کره جنوبی

هزینه ایمپلنت کره ای مگاژن

قیمت ایمپلنت کره ای مگاژن

برند بین المللی مگاژن ساخت کشور کره جنوبی یکی از برند های مرغوب ایمپلنت به شمار می آید. ایمپلنت های این برند تحت لیسانس کشور آلمان تولید شده و صادرات قابل توجهی به کشورهای اروپایی دارد.

هزینه ایمپلنت کره ای مگاژن

در آلیاژ سازنده این ایمپلنت از کلسیم فسفات استفاده گردیده که همانطور که در تصویر مشاهده میکنید باعث ایجاد رنگ آبی در آن گردیده . وجود کلسیم فسفات میزان چسبندگی به استخوان را در فیکسچر ایمپلنت بالا میبرد که باعث نتیجه بخشی بالاتری میگردد.

خوشبختانه این شرکت قدرتمند تولید کننده ایمپلنت های دندانی در ایران هم نمایندگی دارد .

شرایط پرداخت هزینه ایمپلنت مگاژن در مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر حسینیان با قصد حمایت از زیباجویان عزیز به صورت اقساط انجام میگیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه قیمت ایمپلنت مگاژن سر بزنید.

ایمپلنت مگاژن

میلیون14
 • ساخت کره جنوبی تحت لیسانس آلمان

هزینه ایمپلنت کره ای دایو (DIO)

ایمپلنت کره ای دایو

برند دایو ساخت کشور کره جنوبی  با ۲۸ سال سابقه در زمینه تولید قطعات ایمپلنت دندان جایگاه قابل قبولی در این بازار به دست آورده است. این برند دارای صادرات بین المللی به کشورهای مختلف دنیا میباشد. البته این شرکت خوش‌نام دارای سابقه طولانی در زمینه ساخت سایر قطعات پزشکی نیز میباشد. برند ایمپلنت دایو (DIO) دارای قیمت و کیفیت مناسب میباشد و در کل کشور ما نمایندگی فعال دارد.

نکته ای که باید یادآور بشویم این است که، اگر قصد استفاده از این ایمپلنت را دارید بهتر است از اصالت ایمپلنت خود مطمین شوید و بهترین توصیه مراجعه به مراکز معتبر و با سابقه برای ایمپلنت دندان می‌باشد.

ایمپلنت دایو (DIO)

میلیون۸
 • ساخت کره جنوبی
بهترین روکش برای ایمپلنت کره ای

ایمپلنت کره‌ ای با روکش pfm

روکش pfm ترکیبی از فلز و چینی میباشد. به این صورت که پایه نگهدارنده از جنس فلز است که باعث استحکام دندان میشود و روکش قابل رویت از جنس چینی است. استحکام روکش پی اف ام تقریبا بالاست، هم چنین هزینه روکش pfm به نسبت زیرکونیا پایین‌تر میباشد. این روکش مستحکم برای افرادی که عادت به دندان قروچه دارند توصیه می‌گردد. از معایب روکش پی‌اف‌ام می‌توان به لب پر شدن آن اشاره کرد که البته اگر محدود باشد امکان ترمیم با کمک کامپوزیت وجود دارد.

انتخاب روکش ایمپلنت کره ای

انتخاب روکش ایمپلنت حساسیت بالایی دارد. کیفیت روکش زیرکونیا به مراتب بالاتر از روکش pfm میباشد. لیست قیمت های مندرج در وبسایت مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر حسینیان با احتساب هزینه روکش زیرکونیا در نظر گرفته شده است . توجه داشته باشید که ممکن است هزینه ایمپلنتی که در سایر وب سایت ها درج شده با روکش pfm بوده باشد که هزینه در حدود ۱ میلیون کمتر میباشد. البته در صورتی که زیباجوی محترم درخواست روکش pfm داشته باشد با همین روکش پروتز خود را تحویل خواهند گرفت.

هزینه ایمپلنت دندان

انجام ایمپلنت به همراه سینوس لیفت

در برخی موارد در فک بالا میزان استخوان فک کافی نمی‌باشد و نیاز هست تا سینوس به بالا لیفت داده شود و در زیر آن از پودر استخوان استفاده گردد. پودر استخوان تزریق شده با گذر زمان استحکام میابد و تبدیل به استخوان میشواد و حالا میتوان کاشت ایمپلنت را انجام داد.

انجام ایمپلنت به همراه پیوند استخوان

در برخی موارد استخوان استحکام کافی برای نگهداشتن ایمپلنت را دارا نیست و نیاز است تا پیوند استخوان انجام گیرد. برای اطلاع از نحوه انجام پیوند استخوان روی این لینک کلیک کنید.

مشاوره رایگان ایمپلنت

برای مشاوره رایگان کلیک کنید .

ایمپلنت دندان
با شرایط ویژه

سوالات یا نظر خود را کامنت کنید …

ارسال دیدگاه

Go to Top